تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل

هواپیمایی ترکیش, بلیط هواپیما ترکیش هواپیمایی ترکیش


شرکت هواپیمایی ترکیش (Turkish Airline)


هواپیمایی ترکیش اولین شرکت هواپیمایی در ترکیه است است که از سال ۱۹۳۳ تأسیس شده است. این شرکت در حال حاضر روزانه به ۲۴۷ مقصد، در اروپا، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم دارد. هوایپمایی ترکیش در سال ۲۰۱۴ بیش از ۵۴٫۷ میلیون مسافر را جابجا کرده است، ترکیش‌ایر با کیفیت فوق العاده ی خود رشد حیرت انگیزی را از سال 2014 آغاز کرده و در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی در جهان است.
شرکت هواپیمایی ترکیش (Turkish Airline)

کلاس پروازی

صندلی‌های کلاس اکونومی ترکیش فضای جلوی پایشان راحت است و به مانیتور مجهزند. هر مسافر یک مانیتور در اختیار دارد. کلاس "Comfort" یا راحت این شرکت در هواپیماهای مجهز به امکاناتی همچون مانیتورهای شخصی ۱۰.۶ اینچی، چراغ مطالعه مخصوص هر صندلی و ... می‌باشد. کلاس "بیزینس" با امکان خواباندن صندلی، چراغ مطالعه، میز مرکزی ، بالاترین سطح کلاسی این شرکت به شمار می‌رود.

خدمات بار هواپیمایی ترکیش

میزان بار مجاز برای جابجایی به نوع بلیط شما و مبدا و مقصد سفر شما بستگی دارد. پس بهتر است قبل از خرید بلیط نسبت به شرایط دقیق میزان بار مجاز اطلاع یابید. میزان بار مجاز پروازهای بین‌المللی ترکیش ایرلاینز برای بیشتر مقاصد به صورت زیر است: کلاس تجاری: ۳۰ کیلوگرم کلاس راحت: ۲۰ کیلوگرم کلاس اقتصادی: ۲۰ کیلوگرم بار مجاز برای نوزاد (تا دو سال) ده کیلوگرم به همراه یک کریر جمع‌شدنی است.

خدمات و كترينگ هواپیمایی ترکیش

پذیرایی نیز، این شرکت مجموعه‌ای از غذاهای ملل و سنتی ترکیه (سرد و گرم)، را در وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، بسته به زمان پرواز ارائه می‌دهد. پذیرایی این شرکت مجموعه‌ای از غذاهای ملل و سنتی ترکیه (سرد و گرم)، را در وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، بسته به زمان پرواز ارائه می‌دهد. در رستوران بیزینس کلاس غذاهای سرد و در ظروف چینی و به همراه دسر، میوه و ... سرو می‌شود

پروازهای خارجی ترکیش

استانبول
تهران
استانبول
تبریز
استانبول
مشهد
استانبول
شیراز
استانبول
اصفهان
استانبول
کرمانشاه
استانبول
اهواز
استکهلم
تهران
رم
تهران
مادرید
تهران
لندن
تهران
بارسلون
تهران
ژوهانسبورگ
تهران
تونس
تهران
سانفرانسیسکو
تهران
پاریس
تهران
ونکوور
تهران
تورنتو
تهران
سائوپائولو
تهران
فرانکفورت
تهران
برلین
تهران
زوریخ
تهران
مونیخ
تهران

اطلاعات تماس هواپیمایی ترکیش

www.turkishairlines.com

وب سایت

88641909 21 98+

تلفن تماس

تهران، میدان ونک، برج نگار، طبقه دوم، ترکیش ایرلاین

آدرس